VYHLEDÁVÁNÍ

Zajímavé stránky

Česká krajina
Můj další projekt - blog, kam postupně přidávám snímky nafocené během návštěv různých míst naší republiky.

 

5 třebíčských fotografů
Prezentace tvorby malé skupinky zapálených fotografů.

 

Recepty na dobroty
Obsáhlá databáze nejrůznějších receptů.

 

Euphorie eshop
Prodej přírodních produktů a kosmetiky.

 

Lilie eshop
Prodej cukrářských potřeb a pomůcek.

Hodnocení uživatelů:  / 0

Vážené a milé návštěvnice, i případní návštěvníci,

je mi potěšením přivítat Vás na svých nových „sladkých" stránkách. I když jsem se s těmi starými loučila hodně nerada, musela jsem uznat, že pomalu, ale jistě přestávaly vyhovovat Vašim i mým požadavkům. S nápadem na nové stránky přišel opět můj syn a já se tentokrát velice aktivně podílela na jejich tvorbě.

Nový web SLADKOSTI.net má úplně jiný vzhled a podrobnější rozdělení kategorií, co je hlavní, funguje tu i vyhledávač. U jednotlivých receptů je nyní mnohem více místa na fotografie, proto můžeme vkládat nafocené postupy.

Číst dál...

Hodnocení uživatelů:  / 1

Uběhl další rok a máme tu druhé výročí založení webu SLADKOSTI.net.

Za uplynulý rok se přihodila a změnila spousta věcí, co se však nezměnilo, je moje záliba v pečení sladkostí a fotografování.

Číst dál...

Hodnocení uživatelů:  / 0

Ani se mi nechce věřit, že právě uplynul rok od spuštění webu sladkosti. Během této doby se, i díky mému synovi, docela pěkně rozrostl, přibyly nové sladké kategorie a spousta fotografií s recepty, které jsem vyzkoušela. Založili jsme rovněž diskuzní fórum, kde můžeme leccos konzultovat, vzájemně si poradit a taky se občas pořádně zasmát.

Číst dál...

Hodnocení uživatelů:  / 0

Minulý týden jsem konečně „doběhla" svůj „svatební maratón". Od konce května do konce srpna letošního roku jsem napekla 95 kg svatebního cukroví na čtyři svatby a k tomu ještě spoustu dalších sladkostí na různé slavnostní příležitosti.

Číst dál...

Hodnocení uživatelů:  / 0

Kdyby mi někdo před pár lety řekl, že se pečení cukroví a perníčků stane mým největším koníčkem, asi bych nad tím jen mávla rukou. Cukroví na vánoce se v naší rodině peklo vždycky, ale maximálně 20 druhů a 5-7 kilo. Perníčky mě nebavily vůbec, takže jsem je dělala jen občas.

Číst dál...