O pečení a internetu

Minulý týden jsem konečně „doběhla“ svůj „svatební maratón“. Od konce května do konce srpna letošního roku jsem napekla 95 kg svatebního cukroví na čtyři svatby a k tomu ještě spoustu dalších sladkostí na různé slavnostní příležitosti.

Byl to pro mě, v tom příšerném vedru, přímo nadlidský výkon. Rozhodně se nechci chlubit, tohle by určitě dokázala mnohá z vás, chtěla bych však touto cestou poděkovat všem cukrářkám a pekařkám, které mě po celou dobu povzbuzovaly svými vzkazy: „Milé pekařky a cukrářky, bez vaší podpory bych to snad ani nedokázala!!! Děkuji vám, že jste mě přijaly do své velké internetové rodiny a že jste zmíněné období prožívaly se mnou!“

Internet – ještě koncem minulého roku to pro mě byl vcelku prázdný pojem. Téměř vůbec jsem ho k životu nepotřebovala. Občas jsem sice nakoukla do nějakých stránek kvůli inspiraci, bylo to hlavně před synovou svatbou, ale nikdy mě nenapadlo, abych psala někam nějaké vzkazy nebo si dokonce založila vlastní stránky. Jak jsem ke svým stránkám přišla, už víte, nevíte však to, že se pro mě internet stal nepostradatelným. Díky němu jsem totiž poznala hodně spřízněných duší (s jednou z nich jsem se dokonce setkala osobně) a zjistila, že je u nás spousta moc šikovných lidiček. Teď pravidelně navštěvuji blogy svých internetových kamarádek, těším se, co nového na jejich webu uvidím, a psaní vzkazů je pro mě samozřejmostí, až posedlostí.

Na závěr bych se ještě ráda zmínila o svých receptech a pečení. Hodně mých receptů, a to hlavně na cukroví, je podobných. Protože mám ráda různé experimenty, zkouším do základních receptů přidávat další, někdy méně obvyklé, ingredience, popř. měnit poměr jednotlivých surovin, … atp. Možná, že u mě najdou inspiraci mnohé začínající cukrářky nebo i ty zkušenější, které nemají chuť se do nějakých experimentů pouštět. Kromě toho jsem chtěla, rovněž pro inspiraci, ukázat různé druhy zdobení cukroví a perníčků.

To je asi tak vše, co jsem považovala za nutné vám sdělit.

Přeji vám všem zdraví a šikovné ruce na tvorbu dalších dobrot!

Vaše Hanka

Zanechat odpověď

Vaše emailová adresa nebude nikde zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..