Úvodní slovo

Vážené a milé návštěvnice, i případní návštěvníci,

je mi potěšením přivítat Vás na svých nových „sladkých“ stránkách. I když jsem se s těmi starými loučila hodně nerada, musela jsem uznat, že pomalu, ale jistě přestávaly vyhovovat Vašim i mým požadavkům. S nápadem na nové stránky přišel opět můj syn a já se tentokrát velice aktivně podílela na jejich tvorbě.

Nový web SLADKOSTI.net má úplně jiný vzhled a podrobnější rozdělení kategorií, co je hlavní, funguje tu i vyhledávač. U jednotlivých receptů je nyní mnohem více místa na fotografie, proto můžeme vkládat nafocené postupy.V současné době je na stránkách více než 1200 převážně sladkých receptů, které jsem vyzkoušela, se snímky, které jsem nafotila.

Recepty jsou nově rozděleny do sedmi hlavních kategorií, které vidíte v horním hnědém pruhu. Přes ně se dostanete na podkategorie a dále již k samotným receptům.

Doufám, že si nové „sladkosti“ oblíbíte a budu velice ráda, pokud mi své dojmy napíšete třeba na email.

Svému synovi tímto velice děkuji za nápad a vytvoření nových stránek a těším se na setkání s Vámi, návštěvníky.

Vaše Hanka

2 komentáře
 1. Michaela říká

  Paní Hanko, děkuji opravdu moc za DIA recepty.
  Jen se chci zeptat. nevíte kde zjistit poměry různých sladidel k cukru? (xylitol, sorbit , stevie apod….nikde nemůžu zjistit , jak cca osladit, i když je to individuální, přeci jen….buď jsem nedosladila nebo přesladila. Ještě jednou velké díky za rcp.
  Michaela

  1. Hana Slatinská říká

   Paní Michaelo, mám dojem, že by nějaký poměr měl být napsán přímo na obalu sladidel, ale jistá si tím nejsem. Já to brala odhadem.
   Moc děkuji za návštěvu a pochvalu. 🙂

Zanechat odpověď

Vaše emailová adresa nebude nikde zveřejněna.

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..